Avatud divisjoni esikoha ja meistritiitli pälvis Hannes Kurn tulemusega -17. Kurniga sama tulemusega läks finaalpäevale Mauri Villmann, kes ringi lõpuks tegi kaks viset rohkem ning võitis hõbeda. Esikohast kuue viske kaugusele ja kolmandale kohale mängis end juuniormängija Roland Kõur.

Vaata MPO finaalringi siin >

Naiste avatud divisjoni võitis tiitlikaitsja Kaidi Allsalu (+15), kel tuli tehasetiimi vahetanuna hooajale vastu minna uute ketastega. Harjumuspärasest erinev varustus ei takistanud edestamast jälitajat kõneka 11 viskega. Hõbedaga lõpetas võistluse Teele Toomsalu (+26) ja pronksiga Katrina Lang (+28).

Juunioride, kuni 18-aastaste poiste parim oli Björn Marrandi tulemusega +3. Vaid ühe viske enam teinud Ranno Kannel võttis poodiumi teise koha. Tulemusega +13 tuli kolmandaks Keiro Burmeister.

Esimest korda osalesid võistlused kuni 18-aastased tüdrukud, kellest parim oli Kariina-Mia Tats tulemusega +65 ning kuni 15-aastased poisid, kelle hulgast väljus võitjana Egert Hütt tulemusega +12.

Lisaks on talvistel meistrivõistlustel traditsiooniliselt avatud ka harrastusdivisjon MA3, professionaalide järel oskuste tasemelt kolmas. Divisjoni avamise põhjuseks on asjaolu, et see on kõige suurema mängijate arvuga ja pakub seega rohkematele võimalust osaleda. MA3 divisjonis võitis meistritiitli Marvin Mardiat tulemusega 9 viset üle par’i.

Seeniordivisjonides pälvisid meistritiitli meeste seas Priit Randes (40+) tulemusega -6, Tambet Lõhmus (50+) tulemusega +16 ja Vaiko Hussar (60+) tulemusega +32 ning naistes tiitlikaitsja Triinu Orgla (40+) tulemusega +35 ja Rea Lillemets (50+) tulemusega +55.

Võistlusel oli neli hole-in-one’i ehk neli avaviset maandus otse korvi. Neist kaks visati juuniormängijate poolt.

Kõik tulemused

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: