Järvakandi väljakutsuvas discgolfipargis selgusid selleaastase karikasarja üldvõitjad. Parimaid oskusi ja külma närvi näitasid meeste ja naiste avatud divisjonis vastavalt Mathias Villota (355) ja Kristi Unt (375). Üle 40-aastaste divisjonis võidutses Tanel Viirmann (340), MP50 Tambet Lõhmus (375) ning MP60 divisjonis Ago Silm (350).

Esimest korda tänu Pro Ehituse toetusele added cash’iga toimunud karikasarja auhindasid jahtis viie etapi jooksul kokku 256 sportlast. Oodatud, kuid ootamatult saabunud kuumuses võistles viimasel etapil 109 sportlast, kellest nii mõnigi tuli veel ka meistrivõistluste pääset püüdma. Etapi esikohad võitlesid omale Henar Ruudna (MPO) tulemusega -20, Kristi Unt (FPO) tulemusega +8, Tanel Viirmann (MP40) tulemusega -7, Andres Ramst (MP50) tulemusega +6 ja Kary Pill (MP60) tulemusega +9. Smartpost Eesti Meistrivõistlustele said pääsme Martin Malm, Kaspar Sale, Riho Rogov, Kristo Vaikmaa, Anthony Enden, Ronald Paju, Indrek Kuris ja Robi Vanem (MPO), Marie Kielas, Marje Mölder, Margit Viilep, Maarja Roht ja Merilyn Ivask (FPO) ning Peeter Tretjak, Jaanus Muts ja Andrus Siim (MP40). Juunioride, Seenioride ja Harrastajate Meistrivõistlustele said pääsme Janek Pool ja Madis Tuulpärg (MP50), Kary Pill ja Sergei Krainov (MP60).

Vaata kõiki tulemusi >

Järvakandi ja ühtlasi finaaletapi kõrgeima reitingu 1040 mängis Mathias Villota esimesel päeval tulemusega -12, millega kordas raja rekordit. Selle ületamine oli omaette väljakutse, sest rajal on saanud traditsiooniks anda uue püstitajale karikas. Teise ringi parimaks tulemuseks jäi -9 ja uus rekord seekord püstitamata.

Aitäh mängijatele ja korraldusel abistajatele, toetajatele ja kaasaelajatele!

Fotod: Tarmo Tomson

Album >

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: