MPO divisjonis alustas Rasmus Metsamaa võimsalt raja rekordi (-12) püstitamisega. Täpsustada tuleb, et rekord puudutab EMV asetust, mis on aga kasutusel olnud juba terve suve. Selle tulemusega edestab ta jälitajat nelja viskega. Peale Metsamaa suunduvad teisele ringile liidergrupis Kristo Raik (-8), Mauri Villmann (-6) ja Silver Koni (-5).

Naistes lõpetas esimese päeva liidrina Kristin Tattar tulemusega +1, jälitajatena astuvad maailma esinumbri kõrval liidergrupis teele Kaidi Allsalu (+5) ning Kristi Unt ja Anneli Tõugjas-Männiste (+8).

Üle 40-aastaste avatud divisjonis näitas parimat tulemust valitsev meister Raimo Kimmel (-1). Vaid ühe viske kaugusele jäi kolm meest, Evgeni Smirnov, Madis Liiber ning eelmisel aastal Kimmelile korraliku väljakutse esitanud Rait Saluri. Kõik neli meest jätkavad homme võistlust liidergrupis.

Avatud divisjoni päevast rajal annavad põhjalikuma ülevaate Rainer Lipand ja Anthony Enden kell 20 eetrisse minevas otsesaates Telia Inspira kanalil. Järele on võimalik vaadata loomulikult oma kodust lahendust kasutades või internetis kasutajakonto olemasolul siin > 

Kõik tulemused > discgolfmetrix.com

MPO feature card LIVE > Silver Lätt, Silver Koni, Martin Loim, Siim Sinikalda

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: