Avatud divisjonis tegi Silver Koni suurepärase ringi (-9), kuid eilse edumaa najal ei loovutanud Metsamaa ühe viske rohkem teinuna liidripositsiooni. Esimese ja teise koha vahe on peale teist võistluspäeva 6 viset. Kolmandaks ringiks liitus liidergruppi Hannes Kurn, kes tegi täna võrdse tulemuse Metsamaaga, teisest kohast lahutab teda kolm viset. Neljandana liitub pundiga homme Kurniga sama tulemust -11 jagav Mathias Villota.

Ka naiste liider Kristin Tattar jäi oma kohale püsima ning suurendas edumaad jälitajaga veel kahe viske võrra. Teist kohta hoiab kolmanda ringi eel Anneli Tõugjas-Männiste tulemusega +9. Vaid vise tagapool on hiljuti USAs head vormi tõestanud Kaidi Allsalu ning neljandana stardib kolmanda päeva liidergrupis Keiti Tätte. Koondtulemuse (+17) järgi jagab ta neljandat kohta Kristi Undiga, kuid et liidergruppi pääsemise tagab teise ringi parem tulemus, siis näeme homme just teda esinelikus meistritiitlit püüdmas.

Esikohamäng MP40 divisjonis läks täna oluliselt põnevamaks. Liider ja valitsev meister Raimo Kimmel oma maksimumi anda ei suutnud ning langes päeva lõpuks kolmandale kohale, mida jagab Margus Kruusega (+3). Elu parima reitinguga ringi teinud Kristjan Liiv läks divisjoni juhtima (-5). Teisel kohal ja kahe viske kaugusel suundub kolmandale ringile Rait Saluri.

Seenioride päevast rajal annavad põhjalikuma ülevaate Rainer Lipand ja Anthony Enden otsesaates Telia Inspira kanalil. Järele on võimalik vaadata kodust lahendust kasutades või internetis kasutajakonto olemasolul siin > 

Kõik tulemused > discgolfmetrix.com

FPO lead card LIVE > Kristin Tattar, Kaidi Allsalu, Kristi Unt, Anneli Tõugjas-Männiste

MPO lead card LIVE > Rasmus Metsamaa, Kristo Raik, Mauri Villmann, Silver Koni

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: