Stebby kannab üha suuremat rolli Eesti spordi- ja heaoluürituste maastikul ning on olnud aastaid partneriks ka Eesti Discgolfi Liidule. Ühendades korraldajad, tööandjad ja osalejad, võimaldab see olla paindlik ja arvestada oma kogukonna erinevate eelistustega.

Tasub aga teada, et Stebby ei ole ainult tööandja sporditoetuse realiseerimiseks ja igal kasutajal on kontroll oma ettemaksukonto üle. See tuleb kasuks, kui üritustel osalemiseks kulub rohkem, kui on tööandja kompensatsioon. Teisalt võib konto olla ka neil, kelle tööandja ei ole üldse programmiga liitunud, sest juba ainuüksi ülevaade kõigist üritustest on muljetavaldav.

Platvormil on üle 200 spordiürituste korraldaja, kes näiteks 2022. aastal viisid läbi 400 üritust. Muu hulgas üle kümne discgolfi ürituste korraldaja ja sarja – alates Eesti Discgolfi Liidust kuni nädalamängudeni. Teistelt spordialadelt on Stebby Eventsi suurimateks koostööpartneriteks MTÜ Rakvere Maraton ja nende korraldatavad Ööjooksud, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Klubi Tartu Maraton, RMK Eestimaa orienteerumispäevakute sarja üritused.

Ole võimalustega kursis ja kliki eraisikust kasutajana liitumiseks siia > 

Ka korraldajana on arvestades jätkuvat huvi kasvu discgolfi vastu hea teada, et Stebby Events platvormi abil jõuavad üritused 170 000 heaolust hooliva kasutaja ukselävele, kellel on igakuine, aktiivne ja kestev huvi oma füüsise ja heaolu edendamise vastu. See on võimas vahend nädalamängude korraldajatele, et olla nähtav ja kasvatada kohalikku mängijaskonda.

Integreeritud makselahendused, arveldussüsteemid ja raamatupidamine vähendavad administreerimiskulusid, arvete esitamise vajadust ja sularahaga tegelemist ning korraldaja saab keskenduda ürituse korraldamisele. Ka hinnastus on läbipaistev. Alustada saab täiesti tasuta Starter paketiga, et süsteemi paremini tundma õppida ning teha oma esimene üritus. Alates 1000 € käibest saab valida kas Standard või Gold pakett, millel on erinevad hüved, kuid mille abil tead alati oma kulusid. Lisaks on äpi kasutamine ülimugav kõigi jaoks.

EDGLi võistluste peakorraldaja Jako Känd kinnitab, et oma kogukonnale valikute võimaldamine käib muretult. “Võistluse loomine on väga lihtne ja pileteid saab lisada täpselt oma vajaduste järgi. Ka osalustasude kontrollimine on ülimalt mugav, kuna laekumisi kuvatakse reaalajas ja väga täpselt näeb ära, millal keegi maksnud on,” rääkis ta.

Alustamine on lihtne.

  • Tee endale Ürituse Korraldaja konto.
  • Loo Üritus ja liida selle külge piletid. 
  • Vali Pakett, et tõsta enda nähtavust ja kasvatada müüki. Pakettidega saab lähemalt tutvuda siin >
  • Müü ja tutvusta enda üritust olemasolevatele ja uutele osalejatele. Küsimuste korral võib alati ühendust vtta Stebby Events tiimiga events@stebby.eu või helista +372 5647 4095

Fotod: Stebby

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: