Eesti Meistrivõistlused 2021 ja Eesti Harrastajate Meistrivõistlused 2021 toimuvad Hiiumaal, Randmäe Puhketalu ja Pühalepa discgolfiparkides. Võistluste läbiviija leidmiseks korraldatud konkursi võitis spordiklubi Dagö DG.

Konkursile laekusid pakkumised spordiklubilt Dagö DG ja discgolfiklubilt Discre. Spordi-tehniline komisjon esitas juhatusele hääletamiseks Dagö DG pakkumise, mida pooldati üksmeelselt. Hääletusprotsessist taandas end juhatuse liige Merje Põder.

Spordi-tehnilise komisjoni juht Margo Peters ütles, et pakkumiste vahel otsustamisel aitas kaasa Dagö DG varasem PDGA võistluse, 2016. aasta paarismeistrivõistluste korraldamise kogemus. Samuti sai määravaks klubi Discre pakkumine vaid EHMV korraldamiseks.

“Pakkumises vähemalt ühe raja puhul on tegemist omanäolise asetusega, kus on kokku põimitud viskeid metsas, mere ääres, lagedal ja üle veekogu, mis on kindlasti väljakutsuvad ja meistrivõistluste jaoks sobilikud,” lisas ta.

Korraldaja püüab radade võimalike muudatustega tutvumiseks tagada pikema perioodi kui vahetult enne võistlust. Ka majutuskoha leidmisega soovitatakse alustada varakult, kuid silmas tuleb pidada, et paljud neist avaldavad oma pakkumised alles soojemal perioodil.

Põhjalik ettevalmistus ja detailsema info jagamine algab peale lepingu allkirjastamist.

Eesti Harrastajate Meistrivõistlused 2021 toimuvad 16.-18. juulil ja Eesti Meistrivõistlused 2021 toimuvad 25.-28. augustil.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: