Uuendatud 2. augustil kell 23.08

Tuleval pühapäeval põrutab koondis Tšehhi näitama tervele Euroopale, mis rahvaga on tegu. Võitlejatega. Eesrindliku discgolfiriigina esindab Eestit 20 sportlast, mis on üks suurimaid koondiseid Euroopa Meistrivõistlustel. Ettepoole mahuvad veel Saksamaa ja Soome.

Eesti Discgolfi Liit on taganud sportlastele võistluse osalustasu, lennupiletid ja majutuse ning koos Sportlandiga ka koondise riietuse tervikkomplektid.

Korralda Sinagi üks nädalamäng just koondise toetuseks!

Vaata, kes ja kus juba teevad:

Teisipäev, 3. august > Viljandi Valuoja org Disc Golf Metrix

Eeskujulik omaalgatuslik ettevõtmine klubi Discihullud poolt. Holaripott 62 € + osalejate arv. Iga divisjoni parimatele auhinnad, lisaks CTP- ja loosiauhinnad.

Neljapäev, 5. august > Sportland Prodigy Elva discgolfipark Disc Golf Metrix

Parimatele on nänni välja pannud Albert Tamm ja Kristo Raik ning Anneli Tõugjas koos Discsport.ee-ga. CTP auhinnad Elva DGC poolt. Lisaks annab EDGL MP40 divisjoni parimale EMV wild card’i (PDGA >=865). Teame küll, et mõni neid Lõuna-Eestist ootenimekirjas on!

Neljapäev, 5. august > Valgeranna Discgolfipark Disc Golf Metrix

Discgolfiklubi Hole-in-One tervitab koondise toetajaid Valgeranna rajal. Jagamisele läheb auhindu ja teiste seas ka üks MPO (PDGA >=900) ja üks FPO (PDGA >=790) wild card EMV-le.  Osalustasu 5 eurot, kuid alati võib rohkem! Kõik, kes selle duubeldavad, osalevad ühe väga erilise ketta loosis.

Laupäev, 7. august > Coolbet Järve Discgolfipark Disc Golf Metrix

Kohata võib Põhja-Eesti koondislasi, kes loosivad auhinna IGAS PUULIS! Lisaks panevad koondise toetuseks õla alla DiscSport.ee, Grip&Rip Discgolf ja Nõmme Discgolfiklubi Drive In. EDGL kostitab parimat nii MPO (PDGA >=900) kui FPO (PDGA >=790) divisjonis EMV wild card’iga.

Psst! Kõik wild card’id on makstud!

Mängude osalustasud on üldiselt 5 eurot, aga oma panust võid alati suurendada.

Hoia kindlasti discgolfmetrix kalendril silm peal, sest mine tea, võibolla on just sinu kodukandi nädalamäng koondise toetuseks!

Kui toetusmängule minna ei saa, kuid soovid sellegipoolest toetust avaldada, siis on seda kõige lihtsam teha pannes oma panus teele panga kaudu – Eesti Discgolfi Liit MTÜ EE441010220237892220.

Vastutasuks saate rohkelt informatsiooni koondise tegemiste kohta nende peagi valmivalt uhiuuelt blogilehelt.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: