Tere noor! Kas oled valmis kogema adrenaliini ja särtsu? Astu välja oma kooli nimel ja liitu meiega maakonna kõige ägedamal discgolfi võistlusel – Snäp!

Võistlusel saab läbida 5-korviga rada, puttida, läheneda ning visata ka distantsi. Võta oma põhikooli või gümnaasiumi sõbrad kaasa ja tule osalema. Võistlus toimub kahes eraldi vanusekategoorias, kus autasustatakse igas vanuserühmas kolme parimat tüdrukut ja poissi. Lisaks kuulutame välja koolide parimad, kes saavad kutsed meie suurele finaalvõistlusele Tartu Roosi discgolfi pargis 31. mail!

Ära maga maha võimalust osaleda – registreeri juba täna! Lisainfo ja võistluse juhend leiad siit. Võistlusel osalemine on tasuta.

Võistlemiseks tuleb kasutada endal olemasolevaid kettaid, juhul kui osalemise takistuseks on ketaste puudumine, siis palun võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse. Küsimuste korral võtke ühendust kohaliku korraldajaga.

 


Etappide esialgne ajakava:


Lääne-Virumaa, Tapa discgolfipark. Toimumise aeg: 11.04 kell 10.00
Registreerimine: https://forms.gle/15mxWjjwPgNyMx9B7
Kohapealne kontakt: Ranno Lepasepp, ranno.lepasepp@gmail.com

Tartu maakond, Nõo Veskijärve discgolfipark. Toimumise aeg: 16.04 kell 12.00

Registreerimine: https://forms.gle/jyEMmgqx5kGHmYjt8
Kohapealne kontakt: Silver Saks, silver@discgolfevents.ee

Lääne maakond, Haapsalu Uuemõisa discgolfipark. Toimumise aeg: 17.04 kell 13.00
Registreerimine: https://forms.gle/AomtWHoYJBsnjgiT6
Kohapealne kontakt: Roger Tibar, rtibar@gmail.com

Saaremaa, Pöide discgolfipark. Toimumise aeg: 17.04 kell 12.00
Registreerimine: https://forms.gle/Fm372PCiu8NRdv5X8
Kohapealne kontakt: Raili Nõgu, kodunekool@gmail.com

Viljandi maakond, Viljandi Rotary discgolfipark. Toimumise aeg: 19.04 kell 13.00
Registreerimine: https://forms.gle/QWjjP4xrbbtifiDR8
Kohapealne kontakt: Raido Raudsepp, raids@planet.ee

Tallinna Linn, Järve Coolbet discgolfipark. Toimumise aeg: 29.04 kell 10.00
Registreerimine: https://forms.gle/bWJLSF3bwrcjmDV66
Kohapealne kontakt: Ralf Rogov, ralf.rogov@gmail.com

Ida-Virumaa, Voka. Toimumise aeg: 02.05 kell 10.00
Registreerimine: https://forms.gle/1sRkEVuFo5huR77H7
Kohapealne kontakt: Timo Juursalu, timojuursalu@gmail.com

Järva maakond, Järva-Jaani discgolfipark. Toimumise aeg: 03.05 kell 11.00
Registreerimine: https://forms.gle/YNhWVhXhhPiEwz5y7
Kohapealne kontakt: Jaan Kirsipuu, jkirsipuu@gmail.com

Valga maakond, Jaanikese discgolfipark. Toimumise aeg: 03.05 kell 11.00
Registreerimine: https://forms.gle/35CmZxmpVgzkz2Yw7
Kohapealne kontakt: Ingmar Hinn, valgadiscgolfarid@gmail.com

Harju maakond, Kurna discgolfipark. Toimumise aeg: 08.05 kell 15.00
Registreerimine: https://forms.gle/gfPPiPNA8Kd7VT2g8
Kohapealne kontakt: Piret Orgusaar, piretorgusaar@gmail.com

Jõgeva maakond, Pisisaare discgolfirada.Toimumise aeg: 08.05 kell 11.00
Registreerimine: https://forms.gle/3WmvUpeddouJfBsK8
Kohapealne kontakt: Janel Palm, janel.palm@poltsamaa.edu.ee

Pärnu maakond, Jõekääru discgolfipark. Toimumise aeg: 09.05 kell 12.00
Registreerimine: https://forms.gle/ryryqT2VVFTqJa989
Kohapealne kontakt: Margo Peters, margo.peters.ee@gmail.com

Hiiu maakond, Käina discgolfipark. Toimumise aeg: 15.05 kell 10.00
Registreerimine: https://forms.gle/5wk9dezh1T3YUFRC9
Kohapealne kontakt: Kairi Pisa, kairi.pisa@gmail.com

Rapla maakond, Märjamaa discgolfirada. Toimumise aeg: 29.04 kell 14.00
Registreerimine: https://forms.gle/cdsmzaFH46R6dwt9A
Kohapealne kontakt: Rainer Mart Kiolein, rainer@easy4.ee

Hristo Neiland
Peasekretär
hristo.neiland@discgolfiliit.ee
+372 58021380
Eesti Discgolfi Liit