Meie esimesed kangelased alustasid juba kell 8 hommikul, mil päike oli veel madal ja muru kastemärg. Franz Ferdinandi rajal tegid avavisked Kristin ja Anneli, kel puulikaaslasteks soomlane Jenni Eskelinen ja tšehhitar Eva Bínová (Králová). Konopiště Meadows rajal alustas samal ajal FJ19 naistega Karita Vinni. Järjepanu läks koondis rajale ning üsna pea saime kuulda, et 12. korvil on ootamist. Rada, mis ka eilse live’i ajal mitmel korral FF rajal ühe enim pingeid pakkuvana esile tõusis, hakkas tasapisi enda juurde troppi tekitama. See on rada, mis nõuab head eeskäe hyzer’it või tagakäe anhyzer’it ja mõnusat liuglemist üsna paremal asuva tiigi poole. Sellest piisavalt kaugele jäädes võivad ees olevad puud takistuseks saada ja eks ole distantski üle tiigi korvini parasjagu hirmutav just naismängijatele. Oli see pikem aeg keskendumiseks või keskmisest tihedam eksimuste rida – miski seal mängijaid pikemalt kinni igatahes hoidis.

Facebooki vahendusel tegime ka otseülekandeid rajalt. Allolev MPO ring on kahes osas. Leia teine osa koos kõigi ülejäänud videotega EDGL-i Facebooki lehelt.

Külastaja privaatsuse kaitse huvides vajab Facebook teie luba laadimiseks. Täpsema teabe saamiseks palun vaadake meie Andmekaitsetingimused.
Olen nõus
Külastaja privaatsuse kaitse huvides vajab YouTube teie luba laadimiseks. Täpsema teabe saamiseks palun vaadake meie Andmekaitsetingimused.
Olen nõus
Külastaja privaatsuse kaitse huvides vajab YouTube teie luba laadimiseks. Täpsema teabe saamiseks palun vaadake meie Andmekaitsetingimused.
Olen nõus

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: