Käimas on kolmas võistluspäev ning et tänased tulemused on homse finaali eel äärmiselt olulised, on mängijatel juba sees uus sabin. Rajad on väljakutsuvad ja konkurendid pole ka väga andestavad. Sellegipoolest on enamik meie mängijatest oma esimese päeva tulemust parandanud ja nii on meel ka kolmanda ringi eel positiivne.

Külastaja privaatsuse kaitse huvides vajab YouTube teie luba laadimiseks. Täpsema teabe saamiseks palun vaadake meie Andmekaitsetingimused.
Olen nõus

Eraldi tähelepanu väärib Kristo Raik, kes tegi eile 7 viset parema tulemuse, tõusis 23 kohta ja jagas kolmanda ringi eel 10. positsiooni. Tegime eile ka pikema intervjuu, kuid jällegi jällegi peab alla vanduma tehnikale. Ka täna hommikune logistika ei soosinud uut katset, kuid kindlasti tuleb väike jutt temaga siia peale tänast ringi.

Ka Madli Vaht tegi 7 viset parema tulemuse ja tõusis kuue koha võrra. Silver Lätil on kolmandast ringist pool mängitud ja on juba ehitanud skoorireale maantee – kuus birdie‘t jutti!

Tipu poole lähemale liikudes näeme FPO liiderpuulis kahte eestlannat. Kristin ja Keiti hoiavad meie lippu väga kõrgel. Neile saame täna kaasa elama hakata kell 16.30 Eesti aja järgi YouTube LIVE’i vahendusel. FP40 live on samuti YoutTube’is jooksmas. Vaata siit >

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: